poniedziałek, marca 05, 2007

(Mk5) Światła dzienne po raz ostatni / Daylight Running Lights last time

Od kiedy zamontowałem światła przeciwmgielne, włączyłem z powrotem światła dzienne. Problem w tym, że w wersji NA (Ameryka Północna) światła dzienne zapalają się tylko z przodu, co mnie nie satysfakcjonowało. Na szczęście jest też opcja świateł dziennych Skandynawia: światła zapalają się po przekręceniu kluczyka, zarówno z przodu jak i z tyłu.

Aktualizacja: Dupa zbita z tymi dziennymi. Wczoraj wieczorem zauważyłem, że oprócz przeciwmgielnych z przodu (zaprogramowanymi jako dzienne) świecą jeszcze pozycyjne, co wygląda kompletnie bez sensu. Będę szukał dalej.
---
I had my DRL back on since front fogs installation. The problem was the NA (North America) option turns on only front lights, which was not satisfactory for me. Fortunately, there is a Scandinavia option: the DRL are turned on after turning on the ignition and it means both front and rear lights.

Update: actually this setting sucks. Last night I noticed the fogs (set as DRL) are on along with front parking lights, which looks terrible. More research needed.