piątek, października 10, 2008

Otwieracz drzwi garażawych / Garage door opener - Homelink

Zainstalowałem wreszcie pilota do drzwi garażowych. Poprzednia próba się nie udała, bo myślałem, że dostałem uszkodzony egzemplarz. Wiązkę sufitową wykluczyłem, bo wcześniej zainstalowałem wiązkę z opcją zasilania pilota. Nie wziąłem tylko pod uwagę, że wiązka w słupu przednim może nie mieć przewodu zasilającego pilota. Trzeba był znów zdejmować podsufitkę i pociągnąć jeden kabel.I finally installed Homlink visor. Last attempt was unsuccesful as I thought I got the faulty visor. I had earlier installed the roof harness with Homelink option. I just did not realize the A pillar harness lacks the Homelink power wire. I had to remove the headliner and wire the missing power line.
Zaletą takiego podłączenia (w stosunku do rozdzielania zasilania lampki sufitowej) jest to, że pilot jest nieaktywny dopóki nie przekręcę kluczyka, co utrudnia potencjalnemu włamywaczowi do auta włamanie do garażu.The advantage of separate power wire (as opposed to the commonly used power line from the vanity light) is the fact that Homelink is inactive till the ignition is on, what makes it slightly harder for the potential car burgler to enter the garage.
Blogger thomas1919 na to / said:

Witam. Mam już takie słoneczniki w Passacie B5 FL. Ci jest mi jeszcze potrzebne żeby przyciski można było programować i ogólnie żeby działały? thomas1919@gmail.com

10:06 AM  

Prześlij komentarz

<< Powrót / Close